SPOSOBY WYSYŁKI

Towar wysyłany jest za pośrednictwem przewośnika RoyalMail.

KOSZTY DOSTAWY

ZakupyPrzelewPayU
wszystkie 25 PLN 25 PLN

ZASADY WYSYŁKI ZAMÓWIONEGO TOWARU

Każde złożone u nas zamówienie do godziny 12:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Zamówienia złożone po godzinie 12:00 realizowane i wysyłane są kolejnego dnia roboczego.

Przykładowo: Zamówienie złożone o godzinie 11:50 w poniedziałek zostanie wysłane jeszcze tego samego dnia, natomiast zamówienie złożone o 12:10 w poniedziałek zostanie przez nas wysłane we wtorek. Zamówienia złożone w piątek po godzinie 12:00 zostaną wysłane dopiero w poniedziałek. 

KSIĘGOWANIE PŁATNOŚCI

W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu (zaksięgowanie środków na naszym koncie).

W przypadku płatności za pomocą systemu PayU, paczkę wysyłamy po otrzymaniu potwierdzenia zakończenia transakcji, która trwa przeważnie około 15 minut. Nie mamy wpływu na czas tego procesu, jest w pełni automatyczny.

CZAS DOSTAWY

Czas dostawy zależy od rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy.

Dla firmy Royal Mail są to zwykle: 3-4 dni robocze

TERMIN OTRZYMANIA PACZKI = CZAS KSIĘGOWANIA ZAPŁATY + TERMIN WYSYŁKI + CZAS DOSTAWY

PAKOWANIE

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. Standardowo paczka zaklejona jest firmową taśmą z naszym logo. Prosimy o sprawdzenie jakości opakowania przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.

STAN REALIZACJI ZAMÓWIENIA I PRZESYŁKI

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia:

  • Jeśli podczas zamówienia założyłeś konto - status sprawdzisz po zalogowaniu się.
  • Jeśli nie zakładałeś konta - sprawdź bez logowania stan realizacji zamówienia.
    (podając numer zamówienia oraz swój e-mail)