4-DHEA - Co powinniśmy o nim wiedzieć?

Napisane przez
Wielu ludzi chce wiedzieć jak powinien wyglądać perfekcyjny cykl i który z dostępnych prohormonów na rynku jest tym doskonałym, ponieważ jest tak wiele błędnych informacji na temat tego, w jaki sposób każdy prohormon działa i dlaczego powinny być suplementowany w określony sposób.

Johimbina - spalacz tłuszczu i afrodyzjak w jednym!

Napisane przez
Yohimbina - substancja mająca zdziałać cuda w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej,a przy okazji poprawiać zdolności seksualne stosujących ją mężczyzn. Tyle teorii, a jak jest w praktyce?

APS Mesomorph - Legenda Przedtreningówek

Napisane przez
Mesomorph ™, to kompletny preparat przed treningowy, który jest jedynym produktem na rynku dostarczającym pełne ilości najnowocześnijeszych składników. Co ważniejsze, podstawowym celem Mesomorph ™ jest zapewnienie energii i skupienia, czego potrzebujesz, aby przejść przez najcięższe jednostki treningowe.

Prohormony - Kompendium Wiedzy

Napisane przez
Prohormony są substancjami, które w organizmie ludzkim enzymatycznie konwertują do hormonów. Od sterydów anabolicznych różnią się siłą konwersji enzymatycznej, która jest ustalana wg legalności. Jednak ich działanie jest bardzo podobne do działania sterydów anabolicznych - przyrost masy mięśniowej i siły.